Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen winchestrert ajánlatok?

Milyen winchestrert ajánlatok?

Figyelt kérdés
Milyen vinchestert ajánlatok számitogépbe ? Van 30 -40 db sorozatom ami a sorozat 20 dvd n van kb és hogy a windows vista is elférjen rajt. Most egy 500 gb os van a gépemen de kiszeretném cserélni mert nekem kicsi .
2012. máj. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a seageat márka jó már évek óta csak olyan márájút veszek nekem bejön és ha több hely kell vegyél egy 1,5 TB-set vagy egy 2-eset
2012. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek hány gb ot jelentenek ? És mennyibe kerülnek és még az is éredekelne mekkorák vannak és melyik a legnagyobb ami létezik .
2012. máj. 21. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tdom mekkora a legnagyobb de 1Tb az ezer Gb-ot jelent és egy 1 TB-os winyót már vehetsz 21000 Ft-ért is
2012. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 terrás nincs ez 1000gb az is kicsi
2012. máj. 21. 22:16
 5/5 anonim válasza:

Általában 3 terrásak a boltban a legnagyobbak, de már azok is 40ezer felett vannak. 3 terrásnál nagyobbat én még nem láttam.


Ha asztali géped van (nem laptop), akkor vehetsz bele többet, nem kell cserélni a jelenlegit sem. Ha laptop van, akkor abba a legnagyobb asszem 750 gigás. Laptopnál külső eszközként usbn szokták rákötni a nagyobb (pl 3 terrás) vincsesztereket.

2012. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!