Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kör bogyos szájpiercinget...

Slayer17 kérdése:

Kör bogyos szájpiercinget vettem és még nem jöttem rá hogy kéne behelyezni. Hogy is kellene használni?

Figyelt kérdés
pl a gömböt pörgessem v pöccintsem v nem tudom XD
2012. máj. 21. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
mijaz hogy körbogyós.. tudhatnád legalább mit aggatsz magadra, de gondolom most az a trendi h segghülyék az emberek,mindegy.. gondolom golyózáras, sok szerencsét, az enyémet a pc-s 10percig baszkódta mire bement...vegyél patkót vagy talpast. bár ha nagy emóhajlamod éled.. akkor is jobban jársz a patkóssal, arra még a köldökpc gömbjét is rá lehet rakni
2012. máj. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyet vettél?


[link]


Széthúzod gyengéden a karikát, kiesik a bogyó, vigyázz, el ne guruljon.

Aztán, berakod a karikát az adott helyre és tükörnél helyezd vissza a bogyót, aminek mind a két oldalán van egy kis bemélyedés, az megy a karikák végeibe.

2012. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!