Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha titeket lepontoznak,...

Ha titeket lepontoznak, szoktatok viszonzásul ti is lepontozni?

Figyelt kérdés
Pl. csak az én válaszom utáni válaszokat mind le. :D Szerintem ez egy jó feszültségoldó módszer, még akkor is ha pár ember aki "ártatlan", az is piros kezet kap. :$
2009. jún. 29. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Te tényleg ennyire sötét vagy? Nehezedre esik elképzelni, hogy esetleg téged is ilyen mindenki-alattam-levőt-lepontozó kretének pontoztak le?

Gondolkodj már egy kicsit! Vagy egyszerűen sz*rd le! Engem sem érdekel, hogy lepontoznak, ezért is voltam veled ennyire őszinte!

2009. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Na mostmar ertem akkor,hogy nehany kerdesnel mert van lepontozva az egesz oldal,mert nehanyan nem birjak elviselni ha csak o van lepontozva.

Amugy nem nem szoktam ilyesmit csinalni,sot pontozgatni sem szoktam gyakran foleg alaptalanul ez marhasag.

2009. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Jesszus, én sem szoktam. Ez tök gyerekes és kisstílű. :D

Pedig voltam már ideges én is mikor jót írtam, és lepontoztak, nem is egyszer, de azért miért kéne nekem másokat is lepontoznom?!

2009. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

En sem szoktam boszubol, lepontozni senkit!

Igaz sokszor duhit, ha lepontoznak, de nem allok bosszut egy masik artatlan emberen csak azert, hogy en jol erezzem magam, ezert sokszor vissza sem nezek, hogy pontoztak csak, ha nagyon erdekel a kerdezo dontese :))

32/N

2009. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért pontoznám le azokat akik normális választ írtak? Nőlj fel...
2009. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Na akkor valószínű engem is te pontozol le folyamatosan..lehetsz vagy 14 éves, már bocs, de ez nagyon gyerekes. Én max odaírok egy off-ot, hogy köszönöm a lepontozást, de attól még nem pontozok le senkit, hogy bosszút álljak magam miatt. Nem süllyedek le a szintjére.
2009. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesz pár háborgó válasz. :D

1. Nem mindig pontozok, egyáltalán nem mindig, pl ha 80%-os válaszom van oké, de ha 0? Akkor igen.

2. Ne mondjátok már hogy "Á, akkor biztos te voltál az, aki..." mert rohadtul nem én vagyok ezen az oldalon az egyetlen. Max nem írják ide. Érdekes, ha arról van szó hogy felválallják, mindenki lapul, csak a Mr. Becsületesek szólalnak fel.:)

Na mindegy.

2009. jún. 29. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Azon még nem gondolkodtál hogy ha 0%-on van a válaszod annak megvan az oka?

Engem is lepontoztak itt az előbb és bizony ez nekem sem tetszik, na és? Nem tudom ki volt meg ki nem, ezért nem fogok mindenki mást lepontozgatni.

2009. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem izgat, ha lepontoznak. Én mindig mindenütt a véleményem mondom el, és nem azt nézem, hogy jajj csak nehogy lepontozzanak.
2009. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Végre kibújt a szög a zsákból!

Már értem miért van sok hasznos és jó válasz lepontozva: az ilyen dedós kis hülyegyerekek miatt, mint te...szánalmas vagy, valószínűleg az életed egy nagy 0, hogy így éled ki magad...nincs párod, se barátaid, vagy ha vannak, akkor ők is a te agyi szinteden vannak :P Mégegyszer mondom, ez tényleg szánalmas. Na, pontozhatsz, ovis! :)

2009. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!