Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csak 8 általásom van el...

Ha csak 8 általásom van el tudok menni dolgozni?

Figyelt kérdés
el tudok menni dolgozni 8 ál. ? és ha igen meg keresném legalább a 80.000-90.000
2012. máj. 29. 14:51
 1/5 anonim válasza:

Azt megnézném ha 8 általánossal kapnál munkát,még nekem sincs pedig szakközépiskolát végeztem és van egy technikusi végzettségem.

DE azért sok sikert

2012. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el buszsofőrnek, úgy minimum 110-et keresel.
2012. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
K*rvának igen ha nő vagy és persze jó nő, egyébként már szinte mindenhez kell valami szakma vagy érettségi, de ha fiú vagy talán építőipar még amiben ellehet helyezkedni. Nem árt az ha van valami végzettséged, ha nem is érettségizel legalább valami szakmát tanulj ki, még ha felnőtt is vagy, soha sem késő semmihez :)
2012. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze! pl: csatornázás... stb, ott nem azt nézik mennyire vagy iskolázott hanem megvan-e a "józan paraszti eszed"
2012. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Árufeltöltőnek simán el tudsz menni valamelyik multihoz szerintem. Legalábbis ahol én dolgoztam ott volt egy 8 általánosos árufeltöltő csaj.
2012. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!