Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz a nyári szünetben...

Mit csinálsz a nyári szünetben miután felkelsz és rendbe teszed magad?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
én olvasok, rengeteg könyvet kikölcsönöztem, végre van időm olvasni. Emellett a kedvesemmel, barátnőimmel találkozgatok, örülünk neki, hogy végre van időnk korlátlanul bohóckodni. Ja, és minél több filmet nézek meg. Aztán majd jövőhónapban megyek dolgozni is, utána meg nyaralás, elöször szülőkkel, majd a párommal, majd párommal és néhán haverral közösen.
2009. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Olvasok, filmet nézek, moziba járok barátnőimmel hülyülünk, szerelmemmel vagyok, vásárolgatok :), konyhatündért játszok - anyukám örül, nem neki kell főznie :D, punnyadok az ágyon, netezek, msnezek...


14/L

2009. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

netezek,tv elött kockulok,unatkozom,zenéthallgatok,msn-zek,kutyát sétáltatok,2-3-szor körbe járom szeged belvárosát,barátokkal vagyok...

14/L

2009. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Felkelek rendbe teszem magam visszafekszek... Meg sétálgatok,sütizek a barátaimmal,elmegyek rég nem látott barátaimmal,olvasok,filmet nézek, este buliba járok,TV-t nézek. És el kellene mennem könyvtárba:D
2009. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
de jó nektek,h ennyi mindent csináltok:)én felkelek,kajálok,aztán msn,net,tv,msn,net,tv,és este vacsi,fürdés,alvás:(néha-néha elmek futni,meg kirándulni a bátyámmal
2009. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Húú hát ez változó, de ha olyanom van akkor ilyen szépítkezős délelött.. :D

Fürdés hajmosás, fürdés, hajpakolások, testápolók, hajvasalás, epilálás, szemöldökszedés

ezek persze ilyen alap dolgok, de ha egy napra teszem őket, elmegy vele egy egész délelött....

amúgy meg, filmnézés, tv, net, pihenek, délután meg barátokkal/barátnőkkel vagyok, meg persze a szerelmemmel, vele elmegyünk sétálni stb.

ha jobb az idő, akkor goo a strand :D

2009. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

felkelek, beülök a gép elé, msnen megbeszélem a barátaimmal , szerelmemmel az aznapi programot, telefonálok a legjobb barátnőmmel, esetleg talizok vele vagy barátom és az ő barátja, így négyesben elmegyünk valamerre. aztán lelépek msnről, alszom délután, felkelek, hajvasalás stb szépítkezés, és indulás :) este pedig olyan éjfél fele érek haza :)

15/L

2009. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
felkelek, ( ha itthon vagyok) gépet bekapcsolom, kommunikációs teendőimet lerendezem. aztán takarítok, mosok, főzök satöbbi. délutéán punnyadás, barátnő ha van erőm, és párom természetesen :)lehetne mozgalmasabb de ez van :) 27/L anno én egész nap barátnőmmel strandon voltam nyári szünetben, ismerkedtünk pasiztunk :9 élveztük az életet )
2009. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

visszaalszom.:XD



vagy városba bemegyek intézni ezt-azt,nyelvet tanulok(önszorgalomból.:)..szinten tartom magam,.

net,kutyussal játék,tv.zenehallgatás.

barátok.)

2009. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Gépezek, videózom
2009. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!