Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Minecraft nevű játékban...

A Minecraft nevű játékban mindig ledob multiban és azt írja:Out of memory, miért? Haverom azt mondja update-oljam, hogyan?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 14:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
szerintem azért nincsen neked olyanod mert nem lehet hogy magyar klienset használsz? vagy ilyesmit ?
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak a szükséges dolgok futnak, ezalatt az avastot meg ilyesmiket értem, már megpróbáltam, hogy kikapcsolok 1-2 dolgot(skypeot például)de ugyanaz az eredmény, és nem értem mi lehet a baj, telepítettem a java 64bit-es izét is, de utána csak egy ideig volt jó(akkor is csak a singlep.)azt írja még most is hogy telepítsem a 64-est:( azután a látószöget is átállítottam, de szintén csak singlep.-ben volt jó.
2012. jún. 12. 07:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Látótávolságot állitsd normálra.
2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na végre megtaláltam:D

Azért nem találtam mert magyart használok-_-

Köszönöm mindenkinek, aki foglalkozott a kérdésemmel.

De egyébként, ha tudtok mondjatok már egy nem ismert, hamachi és white list nélküli szervert:3lehetöleg sok legyen az üres terület, erdők, fák, tavak, barlangok, meg ilyesmik

2012. jún. 20. 21:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Ismerek egyet, de ott nem lehet használni a Colos féle magyar klienst.
2012. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Letudnád írni nekem?
2012. jún. 21. 07:43
 17/17 anonim válasza:
MesterMc szervereken több ezer magyar játékos van fent.
2014. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!