Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én a netről szeretnék rendelni...

Én a netről szeretnék rendelni, de nem szeretném, ha a szüleim, vagy bárki a családba megtudja. A barátnőm szülei se engedik, h odarendeljem. Lehet olyat csinálni, hogy postára érkezzen meg amit rendelni szeretnék? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden megrendelt csomag a postára érkezik. Akkor tudod átvenni a postán,ha a postás kiviszi,de senki nem veszi át otthon.

De csak úgy hogy a postán meg is álljon a csomag csak akkor lehet ha van postafiók címed. Egy cím mindenképpen kell,és nem írhatod csak úgy a X. postának a címét.

De miért baj ha otthon átveszed? Minden be van csomagolva.

Még a vibrátor is diszkrét csomagolásban van,ha mondjuk azt rendeltél..

2012. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt akarok,hanem nike cipőt.:D

És,hogy kell postafiók címet csinálni? Be kell mennem a postára?

2012. jún. 15. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor feladják neked a csomagot, "postán maradóra" kell kérni, és akkor nem viszik ki házhoz, hanem értesítőt hagynak, hogy menj be érte.
2012. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az értesítőt nem küldik ki ugye?
2012. jún. 16. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

De az értesítőt kiküldik..Másképp honnan a francból tudnád hogy csomagod érkezett??

Mégis hogy akarod megoldani?? A postafiók megnyitása pénzbe kerül..Nem hiszem hogy megérné fizetni azért mert egy cipőt nem mersz átvenni.

Ha ennyire titokban akarod tartani,akkor kérd meg a barátnődet,hogy az ő nevére, az ő címére menjen a csomag.

2012. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óóó:(
2012. jún. 16. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem, hogy miért baj az , ha rendeltél egy cipőt magadnak?? Miért félsz ennyire hogy ne tudják meg a szüleid? Hiszen úgyis megtudják ha elkezded hordani a cipőt.

Én anya vagyok, és ha a 20 éves fiam vagy a 14 éves lányom cipőt rendelne, csak akkor haragudnék rájuk ha ennyire titkolni akarják..Ebben nincs semmi titkolni való..

2012. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azért,mert akkor nagy balhé lesz...:-S

ezért nem akarom a címemet majd megadni.

2012. jún. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!