Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lezbikusok mit vesznek fel...

A lezbikusok mit vesznek fel a strandokon?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy azok a lezbikusok, akik a fiút játszák, úgy öltözködnek, viselkednek, leszorítják a mellüket, hogy ne látszódjon.. stb. Azok a strandon mit vesznek fel? Gondolom nem bikinit.. De nem hiszem, hogy a felsötestük csupasz lenne,mert ugye akkor látszana a mellük.. Szerintetek? Bocs a hülye kérdésért, hirtelen eszembe jutott.

#strand #lezikusok
2012. jún. 21. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Így igazából nem tudom, de ismerek egy leszbikus csajt aki nagyon fiúnak képzeli magát, sőt sokan úgy is néznek rá még az utcán is. De strandon valamelyik nap láttam őt bikiniben méghozzá nem is volt valami rossz. Ő a mellét sosem szorítja le igaz nincs valami nagy melle de ő ezzel nem törődik.
2012. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyesen: leszbikusok


A férfias nők sem tagadják meg a testüket, nem járnak búvárruhában. Tehát ugyanazt veszik fel, mint bárki.

2012. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ádámkosztümöt :D
2012. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valahogy képtelen vagyok elképzelni a rövid hajú fiúsan öltözködő/viselkedő lányokat bikiniben.
2012. jún. 21. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:

már megbocsáss, de akikről te beszélsz, azokat nem leszbikusnak hívják... hanem transzszexuálisnak

a kettő egyáltalán nem ugyanaz

és ők nem nagyon szeretnek strandra járni, nekem volt ilyen ismerősöm. ő például pólóban fürdött és rövidgatyában

2012. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
transzszexuálisnak azokat nevezzük akik férfiak, de női ruhában mászkálnak illetve a külsőjüket is próbálják egy nő kinézetéhez hasonlítani. nemde?
2012. jún. 25. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nemde! Azokat transzvesztitáknak nevezzük.
2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
ajánlanék egy szótárt... egy helyesírási sem ártana
2012. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!