Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sopron szär hely?

Sopron szär hely?

Figyelt kérdés
Sopronban nincs semmi. Minden hétvége unalmas.

2012. jún. 24. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Az.
2012. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%

Köszönjük szépen!


Sopron lakossága

2012. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pécel is az. Itt komoly SEMMI sincs . Csak kocsmák. Még park sincs rendes . Csak a város végében . Játszótér egy darab van , ami a város legtúlsóbb részében van . Ez van, felpattanok vonatra és fél óra alatt a Keletiben vagyok.
2012. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Horvath Szabolcs válasza:
49%
Hajra Sopron!
2012. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
66%
Na, még egy szánalmas nyomoronc, aki azt hiszi, hogy a nagyvárosban bezzeg a lóf@sz is furulya, csak fújni kell. Elárulhatom neked, hogy Budapest sem egy nagy szám hely (2 éve költöztem oda), kb. Sopronban is megvan a legtöbb dolog, ami ott megtalálható. Gyanítom azért unatkozol, mert semmi nem szórakoztat, elég kiégett lehetsz...
2012. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ritka sz@r egy hely. Kár, hogy nem tudom elhagyni. Inkább mennék világot látni. Sopron nem más, mint óriás falu. Egy nulla. Városnak a legkisebb jó indulattal sem mondanám.
2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira szar hely mint bármelyik másik város Mo. -n. Semelyik nem szarabb a másiknál de nem is nagyon jobb....
2012. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
24%
Én éppen azt szeretem Sopronban, hogy egy "óriás falu", de ennek ellenére minden meg van benne, ami egy élethez kell, vannak szórakozó helyek is, mozi is van, uszoda is van. Lehet sportolni is, és bevásárlási lehetőségek is jók. És Sopronban nem érzi magát az ember elveszettnek, és nem érzi azt, hogy felfalja a város.
2012. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Debrecenből "menekülünk" (költözünk) Sopronba, jövőhónapba. Nekünk is elegünk lett a piszokból, a porból, zajból.
2012. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig a mirage komoly volt mikor még létezett

Olyan bulik voltak mint a szemét

Vagy mit értesz semmi alatt,minek kéne lennie

Soproni vagy még?

Győr nagyobb és közel van,költözz oda

2022. okt. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!