Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inuyasha rajongók hozzátok...

Jakab Réka kérdése:

Inuyasha rajongók hozzátok szólnék inkább . melyik az a film amelyikben hoyo előde okitoki bevalja kagoménak, hogy szereti inuyasha előtt? Komoly válaszokat szeretnék kérni .

Figyelt kérdés

#InuYasha #Okitoki #kagome és okitoki
2012. júl. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a Kastély a tükör mögött című film, de nem vagyok benne biztos. :/
2012. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen a 2. mozifilmben.Kastély a tükör mögött
2012. júl. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 3. 11:25
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem tudom mert most néztem meg de lehet hogy nincs benne amit letöltöttem abba az a jelenet de én abba nem láttam se az elsőbe azért most a 3. és 4. filmben is megnézem aztán majd a 6. és 7. évadot is megnézem és értesítelek titeket de bárki tud evvel kapcsolatban valamit kérem szóljon :)
2012. júl. 3. 13:28
 5/8 A kérdező kommentje:
fontos lenne hogy minnél több inuyasha rajongó segítséget adjon köszi előre is
2012. júl. 4. 08:51
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves válaszadóim !

megtaláltam azt a részt mellyet kerestem köszönöm azért mindenért hálás vagyok ez a rész a : 6. évad 140. része

enternal love -the naginata of kenkon

2012. júl. 9. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként a 2. filmben is van hasonló rész, bár ott nem teljesen vallja be..(pont tegnap néztem)

inu meg kagome ülnek a fűben, tőlük távol hoyo elődje, meg sippo, és a párbeszéd:

sippo: "szép pár ők ketten, nem?" erre

hoyo: "jajj a viszonzatlan szerelem"

shippo: "ezt meg hogy érted? csak nem szerettél bele kagoméba?

hoyo: "amikor megláttam őt annak a forrásnak vizében fürödni, azt hittem ő is egy mennyei szűz, mint a legendában"...

szóval ennyi, de itt is benne van csak nem pont kagoménak mondja el:D

2012. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm azért :)
2012. okt. 31. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!