Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hallott az Illuminatiról?

Lee Sung Hyo kérdése:

Ki hallott az Illuminatiról?

Figyelt kérdés
Igen, ez egy nagy probléma. Főleg, hogy jelek utalnak arra, hogy Dél-Koreában is vannak olyanok, akik ha tudnak róla, ha nem, de tagjai, vagy legalábbis bábjai (bábok, akik közvetítik ezt az egészet a háttérből és próbálják manipulálni az elmét, ergo KPOP előadók) ezeknek az undorító zsidóknak, akik az új világrendet szeretnék elhozni és nép írtáshoz szeretnének folyamodni, hogy 500 millió ember éljen csak a Földön a 6 milliárd helyett [oltásokkal]. Az a bajom, hogy én ide fektettem az álmaimat... és most, mintha elszakították volna... Mit tegyek? Felejtsem el ezt az egészet? El kéne, de nagyon nehéz. Rádiózni akartam... De úgy látszik, hogy már rengeteg amerikai előadó is benne van, Rihanna és sorolhatnánk estig is. Úgy látszik, hogy Electron meg Dubstepen fogok felnőni és Krisztus zenén.
2012. júl. 4. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Paranoiás vagy, ezek 90%-a hülyeség, amit nem ok nélkül találtak ki. Egyesek jól megélnek a sok paranoiásból, ők meg röhögnek a markukba.

Az emberiség így is, úgy is ki fog pusztulni, azaz jó, ha 1% meg fog maradni. Lényegtelen, hogy az emberi butaság, vagy valamilyen szervezet miatt. Gyűlölködésen kívül mit tudsz tenni? Semmit. Ha pedig gyűlölködsz, máris valamelyik erő bábja lettél te is. Hát ez van.

2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallod, kedves első! Te utána is nézel a dolgoknak mielött beszélsz??? Te az információdat eggyetlen helyről nézed, vagy pedig megnézel 100 különböző forrást, és tényeket?!
2012. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!