Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciel névről vélemények?...

Ciel névről vélemények? Lehetne ezt gyereknek adni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 22:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de ez fiú vagy lány név ? :D
2009. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
olyan hangzása van mint egy állatnévnek, bocsi.
2009. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Van ahol fiú név van ahol lány. De a barátnőm fiúnak szeretné adni, csak nem tudom mi alapján döntik el hogy nálunk ez fiú vagy lány név.
2009. júl. 12. 22:19
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Speciel nekem nem jön be!
2009. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedtétek ezt a nevet? Amúgy Mo-n nem anyakönyvezhető ilyen név. Legalábbis az anyakönyvezhető nevek listájában nincs ilyen.


Kérdésre válaszolva: nekem annyira nem tetszik. Én leginkább a gyereket sajnálnám, ha ilyen neve lenne. (ha egyáltalán lehetne).

2009. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem a cián jut róla eszembe :P nekem sem tetszik..
2009. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

A barátnőd hülye. Nem szabad így kicseszni egy gyerekkel. Aztán egész életében bárhova megy magyarázhatja a nevét.

Hivatalban: neve? Kovács Ciel.. -bocsánat mi??

Van ezer más normális név. Nem ezzel kell feltűnősködni.

2009. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyakönyvezhető, egyébként fiúnév, franciául azt jelenti, "égbolt". Szerintem nem kéne ilyen nevet adni a gyereknek, ebben az országban elég ciki.
2009. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Hát szerintünk szép név, egy animéből szedtük egyébként. Barátnőm megnézte és azt mondta "az én gyerekemnek is ilyennek kell lennie", és hát a név is ezért... de még van 2 hónap gondolkodási idő:)

Menne a vezetéknévhez is. Egyébként is olyan nevet keresünk ami nem magyaros és nincs belőle másik az országban. Engedélyeztetni meg bármit lehet szinte. De ha tudtok jobbat írjatok, leírtam miféle kéne.

2009. júl. 13. 01:17
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A szülők nem magyarok? És a gyerek sem lesz magyar?Miért kell egy magyar gyereknek idegen nevet adni?Ha iskolába jár,a többiek állandóan cikizik majd.Nem a szülő hóbortja a fontos a névadásnál,hanem a gyerekre kellene gondolni.Attól,hogy hülye neve van egy gyereknek,nem lesz sem okosabb,sem szebb,de sokat szenved majd miatta.
2009. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!