Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cikis helyzet történt...

Milyen cikis helyzet történt már veled, amire még ma is égő arccal emlékszel vissza?

Figyelt kérdés
Velem az történt még egy éve, hogy hoztak nekünk ilyen nagy kocsival fát..egyedül voltam otthon, nemtudtam róla hogy jönnek. Elmentem zuhanyozni mert marha meleg volt. Hívott a mamám, hogy fog jönni a papa a zöldségeket fogja hozni. Mondom ok, addig megzuhanyzok. Mire kiléptem a zuhanyból, csöngettek.Mondom biztos a papa az, igy hát kimentem egy szál törölközőbe..de sajnos az a bácsi volt aki hozta a fát..és mivel gyorsan csak magamra kaptam a törölközőt, mire kiértem az ajtón, lecsúszott rólam..annyira ciki volt hogy látott az a bácsi meztelenül..még most is annyira cikinek érzem magam.. 16/L
2009. júl. 13. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok, 2 évvelm ezelőtt a bnőmék családjával és én az én családommal mentünk Pécsre a vidámparkba. Elhatároztam a bnőmékkel, hogy bemegyünk az elvarázsolt kastélyba. Bementünk, én később bőgve szaladtam ki, égtem a szüleim előtt, a bnőmék szülei előtt és a jegyszedőt is.
2009. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

megklepetés bulit tervezett egy haverom apja, a haveromnak. beservezett engem, és mondta hogyha van vmi, hívjam fel, de adjam ki vki másnak magamat.

felis kellett hívnom vmiért, telefonáltam, haverom vette fel, és aztmondtam hogy szia, béla bá vagyok, és apádat keresem. haverom meg: béla bá? azmeg ki? najólvan nóri, neszórakozzál, mitakarsz?

hú, mondom, gecc....áh, semmit, csak szórakozok, és lecsaptam :D

a meglepetés buli persze kiderült, majd mondta haverom apja, h talán ha nem pasinak adom ki magam, akkor nemlett volna gáz :D de röhögve mondta, nem utált érte, de nekem akkoris égett a fejem, hogy ennyire béna voltam.

2009. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly abbahagytam a gyógyszer szedését, babát akartunk. Igen ám, de addig kellett vmi védekezési módszer amig ki nem ürül a szervezetből a gyógyszer. Gumi a legegyszerűbb. Soha életemben nem használtam, sosem vettem. Elmentem a bolta, 20 percet válogattam, azt sem tudtam mi micsoda, szines, redős, spermaölös... milliófajta. Végre kiválaszottam, irány a pénztár. Korunk számítógépes pénztárrendszere nem vette be, nem csipogott mikor lehúzta a nőci. Akkor próbálta azzal a "pisztoly"szerűséggel, nem vette be. Erre elkiabálja magát a 2 pénztárnál odébb ülő kolléganőjének hogy: "Marika mond már a Rako....mittomén milyen óvszer kódját, a hölgyikének kéne" Azt hittem elsüllyedek, ott álltak még vagy 6-an mögöttem, gondolhatod milyen ciki volt. :) Mostmár röhögök rajta, de akkor úgy spuriztam ki a boltból, nehogy bárki rámnézzen!
2009. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hete történt. Meztelen voltam otthon, nyitva felejtettem az ajtót. A szüleim dolgoztak, a tesóm meg oszt. kiránduláson volt. A zene hangosan szólt, a nappaliban a kanapén maszturbáltam, háttal az ajtónak. Amikor elélveztem megfordultam és ott állt az anyám barátnője(33). Úgy meglepődtem, hogy vagy két percig mozdulatlanul bámultam, mint aki még nem látott embert. Aztán kiderült, hogy anyám külde "ellenőrizni".

15/F

2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!