Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Evelin...

Mi a véleményetek az Evelin névről?

Figyelt kérdés
Engem így hívnak és nagyon szeretem,de egyre többet látom azt,hogy a Gáspárék így meg úgy és,hogy csúnya,cigányos név.Én ezzel nem értek egyet,nem kell általánosítani.Különben is a Gáspár családdal sincs semmi bajom,meg az Evelinnel sem,főleg most,hogy lefogyott,szerintem szép lett.:)Mit gondoltok erről?:)

2012. júl. 16. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Sztem is cigányos. De ettől elvonatkoztatva sem tetszik, mert igénytelen ribancokat társitok ehhez a névhez, mert eddig csak így találkoztam ezzel a névvel.


De biztos van akinek tetszik!;)

2012. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

nekem is a Győzike lánya jut róla először eszembe..:D

de amúgy nincs semmi bajom vele, teljesen átlagos név..nem cigányosabb, mint a többi..( a Gy show előtt pl én nem is ismertem egy Evelin nevű cigány lányt sem..)

2012. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szép név nekem vannak ilyen nevu ismeroseim és nem cigányok.
2012. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Én az elsővel értek egyet. Ahány Evelint ismerek, az mind rossz ri****. :D
2012. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igazából személyiséget névhez nem társítok nem értem miért kell ilyet csinálni :D mert találkozok egy Anikóval és az mondjuk ribanc akkor a többi is az?:D nem értem :D Szerintem ne aggódj a neved miatt szerintem ha össze haverkodsz valakivel és nagyon jó fejnek tart nem hinném hogy a neved alapján választana meg téged haverjának xD hülyeség xD
2012. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is az vagyok és nincs vele bajom. nem is igazán ismerem ilyen nevű R*ancokat...
2012. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is az vagyok és szerintem egyáltalán nem cigányos.Buta az az ember,aki a neve alapján ítéli meg az embereket.Ha most van egy cigány Evelin,vagy egy r.banc Evelin,akkor én is az vagyok?Nem is ismertek.Szánalmas.Bár nekem nem tetszik a nevem,sokan mondták hogy nagyon szép.
2014. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Evelin vagyok, pacsi. Miért nem Verrasztó Evelin, az úszóbajnok jut eszükbe? :D
2015. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!