Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézeteket tudtok...

Milyen idézeteket tudtok amiben rájön hogy jobb ha csak barátok maradnak?

Figyelt kérdés
két ember az egyik fél rájön hogy jobb ha csak barátok maradnak
2012. aug. 2. 22:46
 1/7 anonim válasza:

pl:

Tudom, hogy kívülről jól mutattunk. Az igazság azonban az, hogy soha nem éreztem önmagamnak magam mellette. Mindig az volt az érzésem, hogy színjátékot játszunk. Valahogyan nem tűnt valóságosnak az egész.

Mellesleg meg nem hinném,hogy a barátság működne,mivel az egyikfélnek összetörte a szívét.. ésaz nemtud barátként tekintenirá:)

2012. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez pont az hogy jobb ha barátok maradnak. nem voltak együtt csak rájöttek h jobb így.vagyis az egyik fél
2012. aug. 2. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

"Vannak dolgok, amik egy életre szólnak, és vannak amik nem. Két lélek barátsága azért van, hogy örökké tartson! A szerelem hiába vad és heves, ám az ilyen láng hamar kialszik. A szerelem jó esetben szeretté változik, de a régi barátság már soha vissza nem tér. "


Hogy tetszik?

2012. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem ennyire lírai XDDD
2012. aug. 2. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, most jobb szöveget nem bírtam kitalálni. xD
2012. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valami facebookra illőt XDD
2012. aug. 2. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
"szerintem jobb, ha csak barátok maradunk"
2014. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!