Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a cigánygyilkoss...

Mit gondoltok a cigánygyilkosságokról?

Figyelt kérdés

Engem nagyon felháborított, hogy ismeretlen emberek ellen ilyet cselekedik valaki... Most is volt, valahol Baranyában egy kis faluban, ahol a nő gyilkosa nem ismerte a nőt, csak azért ölte meg, mert cigány. A nő épp munkába indult, napszámba, kora reggel és...

Nem az aggaszt, hogy cigányokat ölnek, ha magyarokat ölnének ugyanígy aggasztana, hanem az, hogy olyan embert, akit nem is ismersz, csak az etnikai hovatartozása miatt megölni... Úristen! Hogy lehetnek ilyen elvetemült emberek? Ezek állatok..!



2012. aug. 16. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt vallom,hogy van EMBER és vannak tulajdonságai ami alapján szeretem,vagy épp utálom.Bőrszínt,származást nem nézek,hiszen nem jelent semmit.És amúgy sem tehet róla senki.Viszont az emberekhez(hozzám) állásáról igen.
2012. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!