Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimiben a tanár beírhat év...

Gimiben a tanár beírhat év elején csak úgy 7-8 1-est?

Figyelt kérdés
Előző évben meg akart buktatni a tanárnő de végül nem tette és azt mondta , hogy kövi évet úgy kezdem, hogy első órán egy adott(ő mondta, hogy kb mettől-meddig, elég bőséges) anyagból kell írnom/felelnem. Ha ezt nem teszem meg akkor beírja a fent említett egyeseket. Szerintetek kezdjek el parázni és tanulni, mint a hülye, vagy elfelejti/ beijesztés volt.?

2012. aug. 20. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy gondolod, minden esetre, egy hatalmával visszaélő hülye ribizli lehet a tanárod, gondolom te se rajongsz érte.
2012. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jól sejted első válaszoló :/
2012. aug. 20. 22:01
 3/10 anonim válasza:
72%
Szerintem csak ijesztget... Nem kivételezhet veled, vagy ha igen akkor említsd meg az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak...
2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
jaj úgy se csinálhat ilyet. pontosan azt akarja elérni hogy parázz egész nyáron
2012. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Be kell látnod,h jobb ha tanulsz rá.Hogyha elfelejti is,bár ilyen nincs xd....akkor is legalább te nyugodtan mehetsz.Tehát szánj rá egy kis időt,a másik meg,h legalább ezzel is bizonyítod,h képes vagy rá.Aztán meg neked sem rossz,h tudod az anyagot:). Persze azt nem tudom,h milyen okból mondta ezt....nem azért,de ez sem mind1. Ha úgy döntessz,h megtanulod azzal nem veszítessz napi pár óránál többet.
2012. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát inkább elolvasgatom, de nagyon remélem, hogy csak ijesztgetett, egyébként mindenki rühelli azt a tanárt az egész iskolában :) Köszi a válaszokat. Jöhetnek még vélemények! :)
2012. aug. 20. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól kib*sznék vele. Egyébként nekem is van ilyen tanárom, de az nem írogat ennyi karót (egyszerre).
2012. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beirhatni beirhat a köcsögje.

órai munka,felelés,röpi minden órán amit nagyon szigorúan osztályoz.

2012. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, elfelejtette?
2016. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
el :D
2016. ápr. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!