Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni minta, felirat...

Hol lehet kapni minta, felirat vagy márkanév nélküli erős, tartós, korrózióálló lakatot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
a boltban...
2009. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Erős, tartós, korrózióálló lakatot keresel vagy az a lényeg, hogy ne legyen rajta minta, felirat?... 8-o


(Felőlem tökmindegy, milyen minta vagy felirat van rajta, ha erős, tartós, korrózióálló és feltörésmentes.)


Én legutóbb egy ilyen lakatot vásároltam :


[link]


[link]


Ez SOBO márkájú, Kanadai gyártmány, 1500 Ft-ba került, jó erős, időjárásálló és nagyon biztonságos kivitelű lakat (nekem az egyik kapura kell).

4 db kulcsot adnak hozzá, ezek a legbiztonságosabb rúdzáras gyártmányúak.


Ezt én Bp-en vettem egy kicsi szerszámboltban, a Zárkirályban biztosan vannak ennél márkásabb (drágább) lakatok is, de nem hiszem, hogy ennél biztonságosabbak lennének.

2009. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszra: nyilván sok boltban kerestem már márkanév nélküli lakatot, különben nem kérdezném meg. De ha neked ez ilyen egyértelmű, akkor leírhatnád, melyik boltban láttál ilyet. Köszönöm! :)

2. válaszra: Köszönöm a linket! :) Fő szempont, hogy ne legyen rajta a gyártójának a neve, de más felirat sem. Viszont nyilván az is fontos idő(járás)t álló legyen, mivel a szerelmesek rácsára kell.

2009. júl. 31. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Pécsen a lakatkapura? :D Nekem is van ott lakatom :)) Régen volt ott a környéken egy bolt,ahol lehetett kapni,nem tudommegvan-e még,mi ott vettük :)
2009. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Meg fogom nézni, megvan-e még a bolt.

Ettől függetlenül, ha valaki tud olyan boltot, ami biztosan megvan még, és ezen kritériumoknak megfelelő lakatot árul, az legyen olyan kedves, hogy leírja. Köszönöm előre is!!! :)

2009. aug. 5. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Tök jó! Most találtam ilyeneket a tescoban. Rézlakatok, szép sárgák. A pár száz forintos áruk között volt, amit időnként kiraknak.
2010. febr. 21. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!