Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen spórolási tippeket...

Milyen spórolási tippeket tudtok? Diák vagyok, szüleim fizetnek mindent, nem akarom őket leterhelni anyagilag.

Figyelt kérdés
Pl telefontöltés a suilban (munkahelyen), laptop lemerítésig használata otthon-majd a suliban(munkahelyen) feltölteni, konditeremben fürdeni+hajat mosni... Miket tudtok még? Amúgy nem cigizek, nem iszok, bulizni persze járok, de csak ingyenes helyekre, és sosem iszok semmit ott se. Köszi

2012. szept. 26. 11:19
 1/1 anonim válasza:

Mindig vigyél magaddal otthonról kaját és vizet, vagy teát,vay amit iszol.

Próbálkozz meg a sajátmárkás samponokkal és tusfürdőkkel,néha meglepően jók (pl:balea, alverde).

Vágass olyan frizurát amit nem kell havonta igazíttatni,nekem is rétegesen van levágva és félévente járok egy kis igazításra (mondjuk én növesztem is)

Ha kicsit lentebb veszed a fűtést a szobádban és rétegesebben öltözködsz, sokat meg tudtok spórolni. Ne fagyjatok meg, de nem kell pólóban járós melegnek lenni.

Ruhákat vagy leárazáskor tudsz jókat venni és olcsón, vagy turiban (persze jó turiban). Hidd el nem agyonhasznált ruhákból állnak a turik.

Én egyedül a bőrömtől nem sajnálom a pénzt. Nem 20.000ft os krémmel kenem, de nem is veszem meg belőle a sajátmárkásat. Gigit rendelek a kozmetikusomtól és hosszabb távon jobb befektetés.:)

Nem használok csak spirált és szemceruzát, alapozóra nincs szükségem, a fent említettekből pedig fél évente veszek avonost akcióban az nekem tökéletesen megfelel.

Amikor még volt nyári munkám,akkor beruhűztam kettő dráágább parfümre és minőségibb(sleek) sminkpalettára, ezek nekem egy életre elegek lesznek.:)

Ja és fehérnemű simán mehet kínaiból,vagy vateráról. Nem bugyira gondolok nyugi, de van egy eladó akitől álomszép és új eredeti triumph melltartókat lehet venni 1500ftokért, szóval azt inkább onnan rendelem, de ebből is fél évente egyet, mert a kutyám a szárítóról lopkodja őket.:)

Ja és még valami. Odafigyelést igényel, de én pl úhy spórolok a világítással is,hogy ha este felmegyek a szobámba nem lámpával világítok,hanem szép gyertyákkal veszem magam körbe, simán látok olvasni is és hangulatosabb.:)

2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!