Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj hogyha egy fiúnak...

Az nagy baj hogyha egy fiúnak a jobb szemén szemkötő van?

Figyelt kérdés

Egyszer este felé megtámadtak késsel és a jobb szememet elég durván megvágták annyira hogy megvakultam rá azóta szemkötő van rajta és ha nem lenne az nem lenne valami szép látvány szóval nagyon nagy baj hogy szemkötő van a jobb szememen?


(Azt hogy elhiszitek azt rátok hagyom de ez megtörtént és valami kúr*ára fájt is)



2012. szept. 26. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért lenne baj, ezt nem értem... Megvakultál rá, nem szép látvány, logikus, hogy eltakarod...
2012. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Üvegszem praktikusabb lenne.
2012. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy elég izmosnak meg magasnak mondhatom magam és amikor megyek az utcán kapucniban és meglátnak az emberek egyből sorozatgyilkosnak néznek főleg hogy ugyanannak az esetnek köszönhetőnek még van egy elég csúnya heg az arcomon mostmég az iskolámban sem hozzám mer szólni szólni senki néha még a tanár is meggondolja hogy megéri-e hozzám szólni ez pedig igen irritáló pedig a kinézetem ellenére nem vagyok egy annyira atom gonosznak hívható ember.
2012. szept. 26. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
térlátás nélkül szar élni de legalább beszarnak a látványodtól ez szerintem jó dolog kezdj el színészkedni az egyedi megjelenésű embereket szokták szeretni
2012. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te hallod tudod milyen nehéz volt elösszőr egyszemmel hugyozni?
2012. szept. 26. 20:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Megértem hogy félnek tőlem de egyszer volt hogy kikattantam a következő volt a szituáció volt egy 1-2 évvel fiatalabb srác 2 másikkal meg még 3 lánnyal áltak. Beszélgettek láttam hogy néznek meg halottam is hogy miről beszélnek rólam volt szó nem zavar ha az emberek kibeszélnek de volt 1 mondat ahol kikattantam a fiatalabb srác kacagósan a következőt mondta:Nem tudom ki vágta meg késsel a jobb szemét de jó szolgálatot tett a világnak.NA én szépen feláltam elindultam felé nem futva csak gyórsabban lépkedve és halkan magamban káromkodva a srácnak volt esze és kezdett volna el futni de megfogtam a jobbkezét magam felé forditottam és lefejeltem és ennyitől ki is feküdt.NEM nem szeretek verekedni de hogy valaki ilyen dolgot mondjon mithittek?Csak megvakultam félig nem süketültem meg.
2012. szept. 26. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudta a gyerek, hogy megvágták a szemed?

Egyébként meg igazad van, gondolom a gyerek utána győzött bocsánatot kérni:)

2012. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja az iskolámban egy barátomnak elmeséltem a szemkötőm történetét az meg elmesélte az osztálytársamnak az meg egy másiknak és így tovább így tovább
2012. szept. 26. 21:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Az vicces volt hogy a két srác meg a három lány olyan másfél perc alatt elpárolgott a helyszinről
2012. szept. 26. 21:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Régen általánosban az osztályfőnökömmel nagyon jóban voltam nemrég találkoztam is vele mély hangom van meg be is voltam rekedve és így ráköszöntem hogy "Helló Adrien" hátranézet és elkezdett fogni azthitte hogy megakarom ölni úgy kellet lefognom és elmondanom neki hogy ki is vagyok
2012. szept. 26. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!