Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Sütő Enikő...

Mi a véleményetek Sütő Enikő modell iskolájáról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy egy szóba kell írni. Szerinted a gyakori közönségének hány százaléka lehet kapcsolatban az iskolával?
2012. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs véleményem erről!!!
2012. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pénzkidobás!
2012. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm is oda járt és azt mondta hogy nagyon szerette csak nagyon sok pénzbe került és igy abba hagyta.!:(
2012. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tényleg jó móka, de ha komolyan modellkedni akarsz akkor ügynökséghez jelentkezz, ne ilyenekre.

Oda kb. mindenkit felvesznek, csak fizess.

2012. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosan, pénzkidobás az egész, ha jelentkezel egy mnodellügynöksághez, ők megtanítanak mindenre
2012. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mijasovics Leila válasza:
Ezzel nem értek egyet! Én is Enikőhöz jártam,és most szerepelni fogok egy francia játékfilmben hála neki! az tény,hogy a mai világban a pénzről szól minden,hiszen abból élünk...de Enikő azért dicsér mindenkit aki hozzákerül mert van aki csak pusztán egy önbizalom tréningként megy Enikőhöz szóval neki ez a feladata! de aki hisz saját magában és tényleg modellkedni szeretne az Enikő segítségével elérheti ezt!
2015. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!