Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem volt ennyire sz*r...

Csak nekem volt ennyire sz*r a 2012-es évem?

Figyelt kérdés
Régen volt már ennyire rossz évem folyamatosan kórházba,fogorvoshoz jártam,szájsebészetre, kis műtétem is volt,elintézni valókat intéztem,szinte folyamatosan az évben,még mindig el kell mennem egy jó párszor fogorvoshoz az évben.Őrült egy év.

2012. okt. 20. 02:13
 1/3 VVMMvvmm ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen komoly szájsebészeti problémáid voltak és vannak.Jobbulást kívánok!
2012. okt. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést,de igazából nem panaszkodni akartam,csak megtudni azt hogy milyenek találod vagy azok akik találkoznak a kérdésemmel a 2012 es évet jónak vagy rossznak vagy semlegesnek stb.
2012. okt. 20. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nincs vége az évnek, ember, lehet hogy holnap megnyered a lottó főnyereményt!

Az én évem is kissé fárasztó, de szerencsére fogorvosnál csak kb. 3-szor jártam :D Hát nem tudom.

2012. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!