Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elküldtek, és én nem...

Ha elküldtek, és én nem mentem el, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Tavaly elküldtek orvoshoz a suli orvosai, és én nem mentem el, és most megint lesz egy rutinvizsgálat, mit mondjak majd?
2012. nov. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálatok hogy van... De nálunk nem érdekli az orvost. Engem minden évben elküldenek mindennel (szív, gerinc, lúdtalp vizsgálat...stb) és még egyszer sem mentem el. Nem nagyon érdekel, meg időm sem volt. A suli orvos nem foglalkozott vele. Évente több 100 diákot vizsgál... úgysem emlékszik rá.

Vagy ha mégis rákérdez akkor mond azt, hogy nem voltál. Semmi köze hozzá, hogy miért?!

2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálunk is elég 'bénák', meg se fogja a gerincemet, rögtön küld az orvoshoz. A háziorvosomat pedig eléggé szeretem, hozzá évente eljárok, mégsem mondott semmi ilyesmit.. :)
2012. nov. 14. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz küldtek?
2014. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!