Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Worbau Kft- Bugár Szabolcs!...

Worbau Kft- Bugár Szabolcs! Ki jön a rendőrségre feljelenteni? Jelentkezzetek!

Figyelt kérdés
Sajnos az úriember nem tud munkát adni, s a pénzt se karja visszafizetni!!!
2012. dec. 3. 18:48
 1/1 Gábor0429 válasza:
Nekem ez az embernek nem nevezhető roncs az anyagi csőd szélére juttatott. Kezdődött sztorim múlt év augusztusában, munkahelyem feladtam, családomnak jelzáloghitele van, ezen akartam segíteni. A legutolsó pillanatban mondta le a gipszkartonos állást ausztriában, benzinpénz ugrott, jöhettem haza Baranyába. Hitegetett fél éven keresztül külömböző dátumokkal.December 18-án szórólapoás munkakört ajánlott, persze ez tuti, hát nehezen megtakarított pénzemből társammal újra irány Győr. Odaad egy számot, egy címet, hát induljunk el bécsbe. Ausztriában kint vagyunk, hív, hogy vissza kéne menni magyarba 2 emberért. Mire vissza értünk, Szabolcs sehol, két ember sehol, nagy nehezen telefonon utolérve kijelenti, hogy nem lesz munka. A kapott számot felhívtuk, az illető akit kollégájának nevezett nem is tudott Szabolcs barátunk létezéséről, állítása szerint több magyar is volt aznap kint, akiknek nem tudott munkát biztosítani, mivel : fizetés pontosan fele annyi, azaz 500 euró, nagy nehezen talán 800. Saját kerékpárral kellene rendelkezni, na ilyenről szó sem volt. Győrben éjszakáztunk az autóban, haza jönni már nem tudtunk, ugyanis eltankoltuk pénzünket feleslegesen. Az sem érdekelte volna ha az utcán megfagyunk. Másnap reggel, nagy nehezen elő tudtuk csalni állítólagos irodájából, természetesen nem egyedül jelent meg, féltette a mocskos hitvány életét, egy Kisalföldi nevezetű börtönviselt tirpákkal bújt elő. Délutánig ismét vártunk, pénzt legalább a haza útra nem adott, szerencse hogy voltak barátaink akik segítettek. Minket 5000 Ft-os közvetítési díjjal húzott le, nem 20 ezerrel, de a benzinköltségünk matricákkal cirka 50 ezer. és ez csak a második út költsége! Szóval, csatlakozom, akármilyen módon fogjunk össze, derítsük még ki hogy kiket csapott be, és egy kollektív intézkedéssel hajtsuk be elveszített pénzünket. molnar0429@freemail.hu ezen az email címen tudunk beszélni. Nem fogják a családom és a fejem fölül a házat elvinni miatta. egébként, maga a Worbau nevezetű cég nem létezik az országos nyílvántartásban, utána nézettünk. Ne hagyjuk ennyiben!
2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!