Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykarácsonyt tartunk és...

Osztálykarácsonyt tartunk és kézileg kell készítanünk valamit. Mit tudnék készíteni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek kell készítenem. Ezt ebben az évben vezették be. Az előbbi években tök jól elvoltam mert csak vettem valami kis csokit de most nem tudok mit csinálni. Nem vagyok túl béna, de nagyon bonyolult dolgokat nem tudok megcsinálni.

11L



2012. dec. 4. 18:38
 1/7 anonim válasza:
Mit szeret csinálni? vagy mit szeret?
2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fűzött gyöngyből karkötő? Üvegfestékkel festett mécsestartó? Egy kis befőttesüveg papírból hajtogatott csillagokkal? http://www.youtube.com/watch?v=u4Woj9oP3AI

Színes papírból montázsolt képeslap? Valami kis rajz? Zsugorka? Süthető gyurmából állatka? Annyi rengeteg ötlet létezik. És egyetértek azzal, aki ezt bevezette.

2012. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeret minden halállal kapcsolatos dolgot, fegyvereket, gumicukrot, csokit... kicsit furi :)
2012. dec. 4. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor rajzolj neki egy koporsót csontvázzal és csillámporral!
2012. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha sütit sütsz neki, azzal le van tudva az édesség része a dolognak, és még kézzel is készült. mézeskalács figura, vagy muffin, amit ki lehet díszíteni (szerintem a szivárványos muffin nagy sikert aratna). :) aztán egyéb ajándéknak amit az előzőekben felsoroltak az is jó, rajzolhatsz valamit, vagy veszel egy egyszerű képkeretet, kidíszíted a szélét, majd beleteszel valami saját készítésű fotót. sok sikert!:)

16/L

2012. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
előző vagyok, most olvasom, hogy szereti a halállal kapcsolatos dolgokat, ez esetben a cuki muffin nem biztos hogy beválna :D akkor cukormázzal fess rá halálfejeket. na az tuti tetszene neki!
2012. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen.. életmentő ötletek :)
2012. dec. 6. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!