Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miyen színű hajú lányok...

Fiúk! Miyen színű hajú lányok jönnek be Nektek!?

Figyelt kérdés
Az egyenes v. a göndör haj a szebb?
2012. dec. 22. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
kék
2012. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 2xSü ***** válasza:
Ez sokadlagos szempont. De ha meg kell választani, akkor az egyenes hosszú haj tetszik leginkább. A szín kb. mindegy, de amúgy jobban tetszik a természetes szín.
2012. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de azért megosztom a tapasztalataimat, ha nem baj :)

az én társaságomban és környezetemben a fiúknak a hosszú sötét haj jön be és általában az egyenes.

nekem sajnos szőke hajam van, így emiatt van egy nem kicsi kisebbségérzésem... Szóval, ha neked barna hajad van becsüld meg! :)

2012. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem gesztenyebarna hajam,és zöldesbarna szemem van,és hófehér bőröm.
2012. dec. 22. 16:45
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja,és természetesen göndör hajam van.

Sajnos akárkivel beszéltem mindenki azt mondta,a fiúk kedvence a szőke egyenes haj. :-(

2012. dec. 22. 16:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Most látom,a kérdésemben a milyen helyett,miyen írtam.Bocsánt a hibáért!
2012. dec. 22. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el többségnen vannak a barnahaj párti fériak! Nézzd csak meg itt a gyakorin, ha kitesznek hajszínről kérdést, mindig az nyer! :)
2012. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért csorgatják a fiúk a nyálukat VV Seherezádéért,Kingáért,meg Tolvai Reniért stb... ?
2012. dec. 22. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én nem verem a nyálam egyik után sem. konkrétan a fekete a kedvencem, de nekem aztán ugyan mindegy.
2012. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 2xSü ***** válasza:
Azt szokták volt mondani, hogy a férfiak a szőkét nézik meg, de a barnát veszik el…
2012. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!