Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen quadot vegyek? Esetleg...

Nacsa András kérdése:

Milyen quadot vegyek? Esetleg valakinek van Keeway ATV 250? Vélemény?

Figyelt kérdés
Gátőr vagyok a Sebes-Körös-nél. A munkámhoz kellene szakaszbejárásra és télen hótolásra. Max 300.000 Ft-ot tudok rá szánni. Amit én néztem :keeway ATV 250 a régebbi tipus aminek 2 kör alakú lámpája van. Esetleg valaki ment már ilyennel? Vélemény? Mennyire megbízható? Előre is köszönöm a válaszokat!

#quad #Keeway #ATV 250 #quad 250
2013. jan. 11. 09:07
 1/3 illés12 válasza:
Üdv. Nekem 4 évig volt egy ilyen quadom. 300.000-böl már lehet venni egy ujszerüt. Terepen jó. hóban már csak 2 emberrel tapad rendesen hótolásra nemhiszem hogy jólenne de az elektronikával volt baj. lehet aézrt mert 2m-es vizekben jártam vele :D motor jóvolt végig. szerintem jó. veddd meg :)
2013. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm! Azt gondoltam ,hogy a vizet nem bírja az már egy másik kategória :)Igaz vízálló csatlakozókkal lehet jobban bírná. Már végleges a döntés ilyet veszek. Majd később lecserélem ha lesz rávaló :)
2013. febr. 18. 14:23
 3/3 illés12 válasza:
Vannank nála jobb quadok te az alkatrészek is 2x olyan drágák. :)
2013. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!