Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerzik be?

Honnan szerzik be?

Figyelt kérdés
Akik feltesznek japán, kinai cuccokat vaterára honnan szerzik be? hogy lehet felvenni a kapcsolatot ilyen külföldi cégekkel, személyekkel? nagyon sok termék van amit megrendelnek alacsony áron, és 3x annyiért adják el. Tudom, mert én is rendelek a sportsdirect.com-ról fillérekért, és látom hogy tele van a vatera a termékekkel és borzasztó, h milyen drágán adják, de hát ez a magyar ember :)

2013. jan. 21. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ilyen a made-in-china.com kínai webáruház. Itt közvetett módon, de a gyártóktól származnak a dolgok és nagy tételben még kedvezmények is járnak. Nem beszélve az ingyenpostáról.
2013. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, de hogy van az hogy vaterán rendelem egy magyar eladótól és egyenesen kínából érkezik a címemre? itt mindenhol azt látom h minimum 10-50 vagy 1000 darab terméet meg kell rendelni.
2013. jan. 21. 13:02
 3/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Keresnek ebayen egy terméket aminek feltöltik a képét vaterára + magasabb ár, és ha valaki rendel tőlük vateráról, akkor ők megrendelik ebayen a TE címedre ugyanazt csak olcsóban :) és így megmarad a hasznuk.
2013. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most nem e bay röl van szó hanem made in china.com és van ahol minimum rendelés 200-300 db vagy éppen 1000-5000 db.
2013. jan. 21. 18:29
 5/10 anonim válasza:
Bocs én az eredeti kérdésedre válaszoltam... Ők onnan szerzik be, nem made in china.com-ról.
2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
made in china.com-on nagyon sok cuccot találtam ami vaterán is van, e bay-t ismrem régóta ott nincs annyi cucc
2013. jan. 22. 07:38
 7/10 anonim ***** válasza:
A made-in.china.com oldalról vagy a chinavasion.com-ról lehet akár egy darabot is beszerezni. Lehet olyan eladót találni, aki darabra is ad.
2013. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 22. 09:33
 9/10 A kérdező kommentje:
és tudja valaki hogy hogy? mert pl árakat nem látok sehol és nem elég egyértelmű számomra az oldal sem.
2013. jan. 22. 09:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2018. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!