Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent, hogy ha valaki...

Az mit jelent, hogy ha valaki csak az egyik kezével öleli át a másikat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 00:37
 1/6 anonim válasza:

Érdektelenség a valószínűbb. Lehet, hogy valamilyen gondolat, vagy tevékenység, amit nagyon meg akar csinálni, fejében tartja azt, miközben nem veszi észre magát, hogy csak egy kézzel ölel. Én legalábbis csak ilyen helyzetben tudom ezt elképzelni. Kisebb esélye van annak, hogy egyszerűen távolságtartó, ráadásul a kötelék is kicsi lehet, így a mély, érzelmekkel teli, meleg ölelés nem lenne neki kényelmes (érzelmileg).

A helyzetből adódóan sok mindent meg lehetett volna tudni, de ezt rád kell hagyjam, hogy eldöntsd, hogy melyik volt inkább. (Lehet akár mindkettő is)

Remélem segíthettem! :)

2013. febr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Olga néni ***** válasza:
Pl. félkezű...
2013. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első Válaszoló! Köszönöm a válaszod! Ha jól értem, akkor valamilyen gondolat jár a fejében, ami miatt csak az egyik kezével ölel át engem?
2013. febr. 8. 21:23
 4/6 anonim válasza:
Igen. Annyira lefoglalja az a gondolat, hogy nem is figyel arra, hogy csak az egyik kezével ölel át. Bár tényleg nagyon helyzet, és ember függő a dolog. Lehet, hogy csak azt akarja ezzel kimutatni, hogy ő "félkézzel" is meg tud védeni a bajoktól. Vagy lehet az is, hogy egyszerűen fizikailag nem volt kivitelezhető, hogy a másik kezével is átkaroljon. Ha el tudod mondani a pontos szituációt, valamint azt, hogy hogyan közelítettetek egymáshoz (netán már alapból egymás mellett áltatok, vagy csak egy találkozás miatti ölelésről volt szó?), akkor pontosabbat tudok mondani. Vagyis amit tudtam, elmondtam, viszont így rád kell hagyjam, hogy te döntsd el, hogy a szituációba melyik elemzés illik a legjobban. Ha ismerném a szituációt, akkor meg tudnám pontosan mondani, hogy mégis miért nem "mozdult meg az a másik kéz is". :)
2013. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ezzel a személlyel nagyon kedveljük egymást. Ő mindig nagyon nagy szeretetet sugároz énfelém, és mindig szóvá is teszi, hogy szeret. Így őszintén szólva kicsit fura nekem, hogy ennek ellenére csak fél kézzel ölel mindig...
2013. febr. 9. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A masik kezevel a telefonjat bsztatja, vagy a farkàt markolassza kozben.
2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!