Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lényhez illik az a...

Milyen lényhez illik az a név, hogy SertePerte?

Figyelt kérdés
Kaptunk a suliban egy olyan feladatot hogy kell irni egy SertePerte nevü valamirõl. Ez bármi lehet, állat, tárgy bármi.. Szerintetek mirõl irjak? Leragadtam most az egérnél de nem birok témát irni. Elõre is köszönöm!
2013. febr. 21. 17:53
 1/4 szántóvető ***** válasza:
siklóhoz.
2013. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatnál egy sertésről aki elvesztette a sertéjét.(A perte franciául elvesztés-t jelent a serte pedig a sertések "szőre")
2013. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a SertePerte név valami kicsi, tömzsi kis lényt takar, én így tudnám elképzelni :)
2013. febr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) én is valamilyen kicsi állatot képzeltem.. Mondjuk siklóra nem is gondoltam. Most arra gondoltam, hogy egy egér panaszkodik hogy a társait kigyókajáként használják és háborut tervez :D

De még átgondolom....

2013. febr. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!