Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűrűt készíteni/készíttetni?...

Gyűrűt készíteni/készíttetni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Rockerek sorát díszítem én is meg, a barátnőm is, és szeretném meglepni. Nem jegy-gyűrűről lenne szó, (nem annak szánom), de hasonlóan kéne festenie.

Arra gondoltam, hogy veszek egy 1-2 ezer forintos bizsu gyűrűt, az üvegkristályt kiszedem a foglalatból, és egy tört valamilyen, pici kővet beleragasztok pillanatragasztóval. Ez most így snassznak hangzik, de ugye a lényege éppen az lenne, hogy egy darab kő (rock) legyen a gyűrűn.

Ezt lehetőleg olcsón (nincs saját fizetésem, tanuló vagyok), és igényesen szeretném kivitelezni.

Milyen gyűrűt lenne érdemes venni?

Mennyiből jönne ki?

Ezt házilag megtudom oldani?

Miket kéne megtudnom? Ujjméret, milyen kővet szeret (mondjuk én valamilyen vulkanikus pattintott cuccra gondoltam), vagy van még valami más is?


2013. márc. 3. 00:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!