Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S! Szeretném átalakítani...

S. O. S! Szeretném átalakítani a szobám! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A szobám viszonylag nagy és a falak rózsaszínek parkettám van ami kicsit sötétebb.a bútoraim barnák van tv-m és egy könyves polcom. hát kb ennyi

12/L



2013. ápr. 1. 15:34
 1/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Elöszőr menj az otthon kategóriába, a lakberendezés alcímbe, ott sokan várják a hasonló kérdéseket! Ha jót akarsz, akkor ennél több információra van szükség! Legjobb lenne egy fotó, amit feltöltesz valami képtároló helyre és küldesz egy linket róla, ezután értelmes válaszokat is kaphatsz! Hajrá!
2013. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szoba lakberendezés üsd be a keresőbe, amit kiad ahhoz meg jó nézegetést! :)

2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is 12/L vagyok én a dögunalom szobámmal azt csináltam,hogy gyűjtöttem sok posztert, és pár mm-re raktam ki egymástól. Nagyon klasszul néz ki!!
2013. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat sokat segített! <3
2013. ápr. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!