Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vampirnaplok-mi a velemenyetek...

Vampirnaplok-mi a velemenyetek a 4. evad vegerol!?

Figyelt kérdés
Nekem nem jott be hogy Elena Damont valasztotta... :/
2013. máj. 17. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg pont bejött :D Stefan nagyon jó helyen van a víz alatt, maradjon is ott :D
2013. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én mindig is Stelena-s voltam. :/..Bár a Delena-t is szeretem :P...Én mindig si Team Salvatore voltam ^^...Hát a Matt & Tebekah résznek örültem, a Caroline és Klaus résznek örültem, a Bonnie és Jeremy résznek is..Azok a részek amikor pl Rick, Lexy elmentek azoknak nem örültem :/...Stefan..OMG! Silas!!! Bele dogta egy tóbaa!! Nemáááár!!! :OOOO Árnyékmás?!?!?!?
2013. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*Rebekah
2013. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem a Vámpirnaplókat,de ez most nem jött össze... :( a többi dolognak (Matt&Rebeka,Niklaus&Caroline...stb)én is örülök!!! :)
2013. máj. 18. 11:33
 5/9 FannaL ***** válasza:
Ez így fantasztikus volt. Amúgy biztos lesznek olyanok az évadban, hogy Delena vs. Stelena. De én még annak is örülnék, ha megmaradna Delena és Stefan összejönne Katherine-nel, bár ez eléggé furi lenne. Klaorine, imádtam fan vagyok csak kár, hpgy Tyler visszajött. :/ De Julie biztos kitalál valamit, arra, hogy összejöjjön a Klaroline. :)
2013. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy Damont választotta :D én végigsírtam azt a jelenetet, erre várok nagyon régóta. Damon sokkal összetettebb, szerethetőbb, mint Stefan.

Remélem a Klaus-Caroline is összejön :D

2013. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is nagyon drukkolok Klauséknak...de ki az a Julie???
2013. máj. 19. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Julie Plec, a sorozat írója
2013. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,azután már beugrott :D
2013. máj. 20. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!