Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apámnak most joga van ehhez?

Apámnak most joga van ehhez?

Figyelt kérdés
Beszéltünk róla hogy eladom majd neki a 26 ezer forintos nike cipőmet 16 ezerért mert tavaly nyáron vettem és nem sokat használtam.Most nekem mondja hogy adjam oda mert kifizette a tanulmányi kirándulásomat ami 6 ezer volt(+3ezer költőpénz) és a videó kártyámra adott 6 ezret mert elromlott rajta a propeller és hűtőbordát kellett cserélni.Most ennyit azért megtehetett volna alapból is hogy kifizeti ezeket nem csak a cipő miatt.
2013. máj. 21. 21:35
 1/5 aspikami ***** válasza:
35%
Mekkora barom egy apád van, már bocs.
2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
Hát én a saját apámtól biztos nem kérnék érte pénzt, de baromi egyszerű: ne add oda neki, hanem add el pénzért másnak.
2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Sot, akar uj számítógépet is vehetne neked, meg lakást, meg autót. A cipőt amúgy milyen pénzből vetted?
2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kérném apámtól pénzt egy használt cipőért.
2013. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A cipőt anyukámtól kaptam, egyébként apukám nem nagyon hoz haza pénzt, anyukám tartsa el a családot, mivel apukám minden nap elissza azt a 2-3 ezer forintot amit maszekol.
2013. máj. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!