Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy színésznő...

Mi kell ahhoz, hogy színésznő legyek?

Figyelt kérdés
Minden álmom az, hogy színésznő legyek. Nem a tévében, inkább színházban? Mit kell tennem hozzá? 14\L

2013. máj. 28. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Járjál el dráma órákra.

És iratkozz be valami színész képzőbe.

2013. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először járjál el dráma órákra.

És iratkozz be valami színészképzőbe.

2013. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nagy baj, ha nincs túl jó hangom?
2013. máj. 28. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?:)

Attól még nem kell énekelned, hogy színésznő vagy.

2013. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint van olyan színésznő akinek nem kell énekelnie.
2013. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam! :) Köszi
2013. máj. 29. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:D
2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát figyelj. Én nem akarlak elszomorítani, de ezer meg ezer ilyen ember van, elmondhatatlanul kicsi az esély arra, hogy pont neked fog sikerülni, hacsak nincs protekciód. De azért próbáld meg, hátha sikerül. Egyébként szerintem igenis számít, hogy tud-e valaki énekelni, nagyon sokat. Arról nem tehetsz, hogy aranytorok nélkül születtél, de azért én ajánlanám, hogy járj el egy énektanárhoz, képezd a hangod. Ha valóban komolyan veszed, kénytelen leszel. Továbbá fel kell készülnöd, hogy ez nem a legkönnyebb szakma, göröngyös és fáradtságokkal teli út vezet felfele a szamárlétrán. Rengeteg kudarcban lesz részed, amik nagyon lehangolóak tudnak lenni. Egy évvel vagyok nálad idősebb, de már van némi tapasztalatom. Még rengeteget tudnék mesélni. Neked mindenesetre sok sikert.
2013. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!