Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg kivül-belül?

Hogyan változzak meg kivül-belül?

Figyelt kérdés

Elegem van az eddigi életemből,h mindenütt én vagyok a csendes,kis visszahúzódó lány,akinek még a nevét se tudják,akit lehet bántani!Rájöttem h minden problémám,bajom abból adódik h semmi önbizalmam nincs,de ez már a beteges szint.Utálom magam kivül-belül,megakarok változni,új életet akarok kezdeni!Most kezdtem a középsulit,A tervem h elmegyek innen,mert nem érzem jól magam,pedig elhatároztam még tavaly,h itt más lesz,nem leszek ilyen,de nem sikerült.Szóval elmennék innen,vagy félévkor,vagy előbb.De már az "új énemmel szeretnék az új suliba menni.B tervem,h itt maradok,ha édesanyám nem enged el innen,de akkor is megváltozok,mindenféleképp.Külső problémáim h van rajtam plusz kilók,kb.10-15.ezt le szeretném adni,minnél elöbb,persze nem úgy h visszahízzam utána 1hét alatt.Aztán itt van még az undorító fejem,tiszta patti,meg mitesszer.Voltam már kozmetikusnál,megpróbálok havi rendszerességgel járni hozzá,remélem ér vmit.Ezenkivül is várom a tippeket,hogyan tehetném széppé a bőröm.Szeretnék elmenni szoliba,és szeretnék vmi új frizurát is.Stílus akarok váltani,majd ha lefogytam,talán végre felvehetek olyan rucikat,amiket eddig nem mertem:)

A belső változás nehezebb lesz sokkal.Arra gondoltam,talán ha mindent leírok papírra,könnyebb lesz elérni?

Várok mindenféle tippeket,tanácsokat!:)

Köszönöm.

16/l


2009. okt. 15. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

külső:

egyél kevesett és legalább 3-4 alkalomal kezdj el futni (interneten vannak edzés tervek kezdöknek is), de ha már lefogytál, akkor se hagyd abba a fútást.

Miteszerekhez, meg ilyesmikhez nem értek, de valami krém vagy hasonló segithet, meg persze a kozmetikus.

Szoláriumot nem ajánlőm, az én kedvenceim a világos börű lányok.

belső: hát elég nehéz kitünni, ha pl jó tanuló vagy akkor strébernek fognak hivni... 16 évesen már késő v erseny szinten sportolni, de ha már van jó állóképeséged, akkor formás vagy. :D fiúknál +pont. :D

Lányok meg irigykedni fognak, ördögi kör :D. Alkalmazkodni kell. Tudom hogy ez nagyon nehéz.


A többi gondolatomat nem tudom szavakba önteni. :D

2009. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha hazánkban valaki tanul az stréber, máshol jutalmazzák őket. Hülyék országa a miénk...

Fogyókúra, rendszeres mozgás, nézzél edzéstervet, úgy sokkal hatékonyabban fog működni. Figyelj arra, hogy mit eszel. Kozmetikus, ne piszkáld a pattanásokat, szintén figyelj a táplálkozásra. Művelődj, formáld a belsődet. Ha lefogysz és megszereted magad, jön majd az önbizalom is.

2009. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!