Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az legyek...

Mit csináljak, hogy az legyek kívül aki belül is vagyok?

Figyelt kérdés
Itthon meg baráti körben tök jól elvagyok de ha ismeretlen emberek közé kell menni akkor változik minden. Itthon merek felvenni olyan ruhákat amik a stílusom de utcára már nem ezért csak egyszerű, divattalan ruhákat hordok. A legjobb barátnőm pár napja azt mondta nekem, hogy szeretné ha nem lennék mások előtt ilyen zárkózott, visszahúzódó hanem mások előtt is olyan vagány lennék mint a család és barátok előtt. Ezen nagyon elgondolkoztam. Pár éve amikor elmentem egy cipőboltba majdnem ugyanezt mondta nekem az eladó. Akartam egy cipőt de nem volt a méretemben ezért ajánlott egy másikat és azt mondta, hogy ez olyan vagány, pont hozzád illik. És igazuk van mert szeretem azt a stílust és szeretnék magabiztosabb lenni, szeretnék szerezni egy kis önbizalmat de nem tudom hogyan. Valaki mond egy rossz szót és egyből elmegy az élettől a kedvem és csak még jobban elmegy az önbizalmam. Van valami jó ötletetek hogy hogyan lehet ezt növelni?
2013. júl. 4. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyúzd meg magad :D
2013. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőid és a családod elfogad, akkor miért kéne pont az ismeretlen embereknek megfelelni? Az a lényeg, hogy legyen egy olyan társaság, vagy családi kör, ahol mersz önmagad lenni és el tudod engedni magad, de ez már megvan, akkor mi a probléma? Kit érdekel, hogy x,y mit gondol rólad, amikor meglát az utcán először és utoljára.. ők nem számítanak, mivel nem ismered őket, ők sem téged.. Amúgy meg elárulom, hogy sokkal nagyobb önbizalmat ad az, amikor olyan ruhában, sminkben mész el otthonról, ami csak a te egyéniségedet tükrözi, te fejlesztetted ki és maximálisan kényelmes.. nálam legalábbis így van. Egyébként kíváncsi vagyok, milyen lehet a stílusod, ha nem mered felvállalni az utcán.
2013. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!