Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zene vásárlás, de hogyan?

Zene vásárlás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Hello,


Szeretnék az interneten zenét vásárolni, de még nem csináltam ilyet és érdekelne pár dolog.

Most tervezek venni iPod touchot és gondoltam, akkor iTuneson venném. Na már most, letöltöm az iTunest, beregisztrálok, egyenleg, stb és jön a zene vásárlás.

Teszem azt megveszek egy zeneszámot példának okául... Ezután az letöltődik a PC-re, vagy csak online lesz elérhető? Mert nekem olyan kellene, amit "hordozhatok". Tehát ha akarom rátehetem mobil telefonra is, vagy másik PC-re, vagy akárhova.

Aztán a másik, hogy ha PC-n megveszem, iPodon bejelentkezek ugyanazzal a címmel, akkor szinkronizálás gyanánt oda is letöltehetm... meg bárhova egy iTunessal a megvásárolt profillal?



2013. júl. 10. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A gépedre nyilván letöltheted. De miért akarsz te fizetni azért amit ingyen is megkaphatsz? :D
2013. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
... mos maradjunk a legális verziónál. Tehát megveszem, letöltöm és onnéttól hordozhatom ahova akarom, tehetem akár iPodra, akár mobilra, vagy akármilyen zenelejátszóra, kiírhatom CD, DVD-re ha épp olyan lejátszóban hallgatom?
2013. júl. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!