Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek az emberek...

Miért nem hisznek az emberek a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal nagyobb hülyeség azt gondolni, hogy egyedül vagyunk ebben a végtelen univerzumban, mint hogy vannak mások is rajtunk kívül. Az viszont kicsit ijesztő, hogy legutóbb azt hallottam (egy volt kanadai miniszter mondta) hogy a Földön jelenleg 4 földönkívüli tartózkodik, kettő az Amerikai Egyesült Államok kormányának dolgozik. A másik meg hogy Földünket 4 fajta földönkívüli faj látogatja 10 000 éve folyamatosan.

Jó sokat írtam, de erről a témáról milliónyi oldalt lehetne írni.



2013. júl. 12. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igazad van sokkal ésszerűbb azt gondolni hogy nem egyedül vagyunk hisz az univerzum végtelen,nem vagyok valami jól informált az ufos kérdésekben de ezt az a kanadai miniszter komolyan gondolta? És ezt be is tudja bizonyítani??
2013. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És a másik kettő?
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát azért ezek a miniszterek otthon vannak ebben a témában. Főleg Amerikában. Pl. ez a miniszter is sokszor említette, hogy valami másik politikus társának is volt dolga ebben a témában.
2013. júl. 12. 21:18
 4/18 A kérdező kommentje:
A másik kettőről nem beszélt. Fogalmam sincs :). Amúgy szerintem azt mondani, hogy az UFO-k vizsgálnak minket, meg kíváncsiak ránk, (legalább egy pár fajnál) már nem igaz. Már jól ismernek minket. Főleg ha igaz, hogy az USÁnak dolgoznak. Van ugye ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=kgREBbJsMts biztosan sokan látták már. Lehet, hogy ez az egyik a 4 közül.
2013. júl. 12. 21:21
 5/18 anonim ***** válasza:
Én hiszek a földön kívüliekben akár még abban is hogy a földön vannak de amíg nem találkozok eggyel addig hidegen hagy a téma:)
2013. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát kb. én is így vagyok ezzel csak meglátok egy ilyen videót, és már megjön a kedvem ehhez :) Amúgy itt a videó, amit a kérdésben említettem : [link]
2013. júl. 12. 21:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a kanadai miniszter kész... :D Mutassanak egyet, hogy itt él, és elhiszem.


Abban egyetértek, hogy szerintem is vannak földönkívüliek. Legyen az, akár csak egy kis baktérium. Viszont azt, hogy nagy fekete szemű, zöld kis lények járkálnak ide teheneket és embereket elrabolni, az még mindig mese nekem.

2013. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért én sem így gondoltam. Jó pár ezer évvel előttünk járnak, nem gondolhatod, hogy az eredeti kinézetükben jönnek közénk. Megvan rá a technikájuk, hogy más külsőt vegyenek fel.
2013. júl. 12. 21:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Á, a másik kettő nélkül nem hiszem el. Bocs.
2013. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, ne kérj bocsánatot, ezt nem én jelentettem ki. :)
2013. júl. 12. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!