Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Battlefield 4-ben az épület...

XCitroMx kérdése:

A Battlefield 4-ben az épület magától dőlt le, vagy a játékosok döntötték le? /watch? V=3nJY7n8KaOY

Figyelt kérdés
Megnéztem a videót és amikor először láttam tátva maradt a szám, mert, hogy ilyen nagy lenne a rombolhatóság. Később elgondolkoztam azon, hogy lehet ez az egész meg van rendezve látványnak, mint a Battlefield 3-ban a Caspian Border nevezetü pályán, amikor ledől az a torony. www.youtube.com/watch?v=q95loJ8MACk

2013. júl. 19. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen minden rombolható.
2013. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem rombolható minden, mert az előbb néztem egy videót amiben egy RPG-vel belelőtt egy házba és ott mégsem rombolódott le, meg az elég valószínűtlen, hogy az egész map porig rombolható. A "Skyscraper" nevű épület meg szerintem nem az emberek rombolták le, mert mindig ugyan azon a helyen "törik" el az épület és amint láttam a sok videóban a lifttel csak a legtetejére lehet jutni, de a közepébe nem, így oda sem, ahol "eltörik" az épület.
2013. júl. 24. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:

"Nem rombolható minden"

Természetesen nem rombolható minden, nincs olyan gép, ami azt elbírná jelenleg, de nagyon sok épület lerombolható, több, mint bármelyik eddigi játékban.


"A "Skyscraper" nevű épület meg szerintem nem az emberek rombolták le, mert mindig ugyan azon a helyen "törik" el az épület és amint láttam a sok videóban a lifttel csak a legtetejére lehet jutni, de a közepébe nem, így oda sem, ahol "eltörik" az épület."

Csak a tetejére és a közepére lehet menni, elég gáz lenne, ha egy 100 emeletes épület minden szintjét be lehetne járni, soha nem találkoznál kb senkivel, de ettől függetlenül játékosok robbanhatják le tankokkal vagy C4-gyel, nem előre szkriptelt, mint a Caspian Borders-es rádiótorony.

2013. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Csak az a baj, hogy egy videót sem láttam, ami alátámasztaná, hogy C4-el, vagy tankokkal robbantották volna le az épületet, éppen ezért vagyok bizonytalan. ha valaki küldene egy linket egy videóról, ami bizonyítja, hogy ezt az épületet emberek rombolták le, azt nagyon megköszönném. :)
2013. júl. 24. 22:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Levelcap videó között volt egy ilyen, videó nem volt róla, de fejlesztők nem hivatalosan megerősítették ezt az infót.
2013. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2013. júl. 25. 17:57
 17/17 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=MRCp59K5noE itt is van a videós bizonyíték!
2013. okt. 2. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!