Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Bővebben lent)

Miért van ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy miért értékelik a 100%- os válaszaimat szinte semmire? Ezt nem értem itt a gyakorikérdések.hu-n. Általában KUTYA témában szoktam válaszokat irni, mert hozzájuk nagyon értek, ezért vagyok felháborodva. Ha túl keveset mondd a pali és igy nem tudok konkrétumot mondani, az a baj, ha a kérdés megfogalmazatlan és igy én se tudok jó választ adni akkor az a baj. Nem zavar a dolog annyira, hogy hűha, de tényleg ennyire értetlenek egyes emberek?



2013. júl. 22. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én kerülök pár kategóriát, mert sokkal jobban bíznak az emberek egy magasabb százalékosban, mint egy kicsiben(és hamarabb fogadják meg a tanácsát). Mindig kerülöm a politikát, a vallást, és egyéb megosztó dolgokat, bárki bármit mond lepontozzák
2013. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szerencse, hogy ilyen dolgokba bele se nézek, nem vagyok bennük otthon. De ha olyat mondasz, ami másnak nem tetszik, lepontoznak. Kész.
2013. júl. 23. 11:11
 3/8 anonim válasza:
azért, mert ami szerinted 100%-os válasz, nem biztos, hogy másnak is az. én is leginkább a kutya témakörben szoktam válaszolgatni, de nem tapasztaltam a lepontozást. elvétve fordult csak elő.
2013. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy megosztó témákban.
2013. aug. 14. 14:44
 5/8 anonim válasza:

Egészen konkrétan múltkor egy olyan kérdésre válaszoltam, hogy "milyen kutyáitok vannak és miért?"


Leírtam, hogy mentettjeim vannak és még lesznek is, mert rossz érzésem lenne ha tenyésztőtől vennék.


Nem ítéltem meg senkit csak leírtam milyen kutyáim vannak + a véleményemet és lepontozták! :D


Elvileg ugye a válasz hasznosságát kellene értékelni... ezek szerint jobban tudják a lepontozók a saját véleményemet és a kutyáim számát is :)


Szóval ne foglalkozz velük.

2013. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*Pontosabban egy mentettem van és még lesznek.
2013. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez igy van. Ha egyszerűen nem szimpi a válaszod, jön a lepontozás, ill. akkor is ha ők kioktatásnak veszik.

Egyébként erre csak büszke lehetsz, hogy segitesz a bajba jutott kutyákon. : )

2013. szept. 4. 15:50
 8/8 anonim válasza:
Köszi! :)
2013. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!