Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki volt már lézeres...

Valaki volt már lézeres tűzfolt kezelésen? És be is vált? Mert eddig csak azt olvastam, h nem ér semmit!

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem lézeresen voltam, hanem amikor még nagyon kicsi voltam elvittek "fagyasztani" a lábam, mert ott a hajlatban volt a tűzfolt, ami eltűnt viszont maradt utána egy kisebb folt, de nem zavaró és alig látni. Szerintem annyit kell csinálnod, hogy elmész egy bőrgyógyászhoz és kikéred a véleményét, hogy mivel lehetne eltüntetni. De szerintem a lézeres is hatásos, van ismerősöm akinek azzal tüntették el. De előbb tényleg orvos véleményét kérd ki, hogy mennyire lenne jó hatásos stb.
2013. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek konzultációra csak gondoltam megkérdezem előtte hogy van olyan akinek teljesen el tudták tüntetni!!nagyon szeretnék megszabadulni tőle,elég nagy felületen van rajtam!ruhával el tudom takarni de akkor is kellemetlen!!
2013. aug. 26. 08:58
 3/13 anonim ***** válasza:
teljesen nem tűnt el ismerősömnek. jópár éve többször kezelték ausztriában
2013. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy mizu?
2013. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Voltam tesztkezelésen azóta ahol kezelték húzódik,hólyagos a bőröm!!Sztem nem kellene igy kinéznie!!annyira szeretném leszedetni MEGKESERITI az életem!
2013. szept. 10. 10:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy örülj neki hogy el tudod takarni akit én ismerek az arcán is volt. Gyakorlatilag a fél arca. Részleteket nem tudok, de gondolom hosszú folyamat volt mert ugye ez leégeti a bőrt és ezt kell ismételni sokszor. Amúgy mi ismerősi körében szerintem annyira megszoktuk, hogy mégcsak téma sem volt soha.
2013. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fájt? Hogy történt a kezelés? Lekezelték az egész felületet? Legalábbis egy egybefüggő tertületet lekezeltek? Vagy annak csak egy részét?
2013. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4db kb 4cm-es kört kezelt(tesztkezelés volt) annyira jol sikerült h a 4bol kettő tiszta sebes!Nagyon fájt!nem tulzok nagyon!legalábbis ami besebesedett! a többi tűrhető volt!
2013. szept. 12. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez igazi orvosnál volt? Vissza kell menni. Amúgy szerintem ez a lényege hogy sebes legyen mert utána lesz új bőr.
2013. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
olvass utána hogy mi a lényege!
2013. szept. 13. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!