Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unod még az esőt?

Nem unod még az esőt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ^^
2009. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy bő félévvel később van, mint a kérdés feltevése, de: most, itt, 2010 júniusban megint örökké csak zuhog. A múlt héten a nagy kánikulában, mondtam is a "kelleneegykiseső"-s okostojiknak, hogy: - Nem, nem kívánom az esőt, mert akkor képtelen abbahagyni.

Tudom, hogy az időjárás egy olyan terület, amire nincs ráhatásunk. Tehát ezen mérgelődni balgaság, de: állok az ablakban, savanyú pofával, a tenyereimet összeszorítom (mint az imádkozók) a csuklómmal remegtetem a kezeimet és közben azt mondom: "hahagyd máhár ahabbaha" (azaz: hagyd már abba!) aztán: "a rohadt büdös krva isten bssza meg ezt a szájbabszott eső eső essesső-t". Aztán: hangosan kiordítok: rohaggyámámegteköcsög. Meg azt is szoktam csinálni, roppant komoly felnőttesen, hogy az öklömmel belecsapok a tenyerembe és azt ordítom hangosan, hogy "ömöjjé-te-rohattbzi".

2010. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

xD ez jó. xD

Hát, de ha meg meg poshadunk a melegtől, akkor meg jó az eső. Én szeretem az esőt. Olyan megnyugtató. gondoljatok bele, hogy hm...nem is tudom. Nekem ez belülről jön.

2010. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én a 08:36-os káromkodós vagyok. Tudomásul veszem, hogyha valaki szereti az esőt, csak éppen értetlenül állok előtte.

Pimasznak és gunyorosnak fogok tűnni, de:

-én nem tudom szépnek látni a sötét szürke borult eget

-én nem tudom szépnek látni a karbantartott, tisztára mosott autómon a szutykot

-én nem tudom szépnek látni a sarat, amit a cipővel beviszek az autóba

-én nem tudom szépnek látni azt a sarat, amit a kutyák összeszednek a séta alkalmával

-én nem tudom szépnek látni a vizet a ruhán, cipőn (sárral, kosszal együtt)

-én nem tudom szépnek látni azt, hogy mindenem szrráázik

-én nem tudom szépnek látni a pocsolyákat

-én nem tudom szépnek látni azt, hogy a lakóhelyemen két tó közti patak kiönt annyira, hogy az autó tengelyig gázol benne

-én nem tudom szépnek látni fejfájást

-én nem tudom szépnek látni az ingerültséget

-én nem tudom szépnek látni azt a sok párát, amit elég nehéz eltüntetni a szélvédőről

-én nem tudom szépnek hallani a csrpcsrpcscscsssss esőhangot

-én nem tudom szépnek látni a hideget, azt, hogy nyáron be kell öltözni

-én nem tudom szépnek látni a csömcsögést

Végül: nagy kánikula esetén jól jöhet egy frissítő zápor, de sajnos mostanában nem frissítő záporok vannak, hanem tartós ocsmadék, ami napokig tart vagy nagyon sok óra hosszat.

Engem nem megnyugtat, hanem a tökéletes tehetetlenség dühét adja.

Akkor már inkább a kánikula.

Mikor meghallom azt a szópárosítást, hogy "kiadós eső" akkor liftezik a gyomrom.

2010. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül én is mindet utálom, kivéve a cspcspcsp esőhangot, meg a sötét eget. én csak úgy magában az esőt szeretm, látni hogy esik.
2010. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, akkor ezt megbeszéltük :)
2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem unom. Én annak örülnék hogy ha egész évben minden áldott egész nap csak esne!

"az időjárás egy olyan terület, amire nincs ráhatásunk" - De, nekem van!

2010. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez irónia volt utolsó?
2010. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17:04! Akkor neked mostanában minden nap több orgazmus :P
2010. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!