Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagy dolog, ha...

Szerintetek is nagy dolog, ha egy 16 éves lány már ejtőernyőzött?

Figyelt kérdés
Mármint rendes ejtőernyőről van szó, repülőből kiugorva 3500 méterről. Baromi jó meg minden, de nem olyan nagy cucc, amin hónapokig kell lovagolni. Én szeretem az összes extrém sportot, minden szívesen kipróbálok, elég sok mindenben volt már részem, csak sajnos nem olcsó mulatság egyik se. De a lényeg, hogy most új suliba mentem, ott beszélgettem az oszt.társaimmal és elmeséltem nekik pár ilyen sztorit. Ez volt szept. elején és még mindig az ejtőernyőn vannak fennakadva, hogy hogy mertem kiugrani onnan meg stb. Az elején még jó volt, de már nagyon unom. Ez most szerintetek is ekkora dolog? :D
2013. okt. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hónapig biztos nem sorolnám, de rácsodálkoznék. Én magam se tudom eldönteni, hogy volnék-e elég bátor.
2013. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert lenne ez olyan nagy dolog?
2013. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt kérdezem, hogy miért olyan nagy dolog ez?! :D
2013. okt. 23. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Így olvasva nagy dolog, de ha pl. én.is osztálytársad lennék én is tudni akarnék róla, mert hát lássuk be, 3500m-en kiugrani a semmibe... Tuti nqgy élmény!

Szal. a válaszom igen, nagy dolog! De te örülj ennek, tudom fárasztó, de nézzd a dolog jó oldalát, különlegesnek és érdekesnek tartanak?

2013. okt. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!