Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz lehet hogyha továbblépunk...

Igaz lehet hogyha továbblépunk, akkor visszakapjuk azt, ami miatt továbbléptunk, ha tényleg akarjuk, csak már nem gondolunk rá?

Figyelt kérdés
Én hiszek benne, hogy egy ido után visszakapjuk, mert talán azért lépunk tovább, mert valami nagyon fáj, ezt valahogy meglátja a sors...
2009. nov. 14. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés jó! Csak nem igazán érthető.:)
2009. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

arra gondolsz hogy most valami után vágyunk

lemondunk róla és

később azt a sors megadja??

2009. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem tudtam magam kifejezni:)))


Szóval úgy gondolom, hogy nem valami újra vágyni, hanem régire...

Ha régen tortént valami, vagy mondjuk régen jó barátaid voltak, de valami miatt elszakadtál toluk, vagy elhagytak és csak arra tudsz gondolni mindig, hogy akarod vissza!

De utána rá kell jonnod, hogy ez már csak siránkozás és utána tovább kell lépned... Aztán mikor már továbbléptél, akkor mondjuk (akár évek múlva) találkozol egyik ilyen régi barátoddal, vagy felhív... Mikor aztán már nem is gondolsz rá, mert a sors valahogy tud mindent...

2009. nov. 14. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
csak mondjuk egy barátnak nem évek múlva kéne előtünnie a ködből, és akkor végre minden jó... Az már nem jó, az érdektelen akkor már...
2009. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk sokkal jobb az, ha egy ido múlva találkozok egy régi baráttal és elbeszélgetunk, mintha mondjuk minden nap látnám... Olyan jó néha visszahozni mindent egy kicsit :)
2009. nov. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!