Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió? (Többi lennt)

Depresszió? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok fiú, mindig is "bennülős" és visszahúzodó voltam, de pár héttel ezelöttől kezdve kezdtem egyre rosszabúl érezni magam,eleinte csak semmihez nem volt kedvem, nem igazán törödtem a dologgal gondolván hogy majd elmúlik..Csakhogy nem múlt el, még rosszab lett...Pár hét alatt anyira megromlott a helyzet hogy mostanra már erős hangulatváltozásaim vannak (Egyik percről a másikra) a pulzusom felszökött (Elég erősen) emelett néha "önpusztitó" gondolataim is vannak...Mit tegyek.vagy mit kéne tennem?
2013. nov. 27. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek, velem is így volt/van.Általában ha így érzem magam, zenét hallgatok. Ami gyors ritmusos, attól fel pörgök. Ajánlom a rock stílusú dalokat,azok tele vannak energiával. :D
2013. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha az én fiam lennél, megpróbálnálak elhajtani sportolni, mindegy mit, vagy kihaíjtanálak (finoman és szeretettel) a levegőre.

Ha ez nem segítene, orvoshoz küldenélek - elöször a körzetihez, hogy mérjen vérnyomást, hallgasson meg. Ő meg eldöntené, hogy tovább.


Ha nem csinálsz semmit, nem változik semmi.

2013. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!