Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthetném (nem...

Ezért feljelenthetném (nem akarom)?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel meg egyeztünk hogy küldünk magunkról meztelen képet, én küldtem de ő végül nem. Persze semmiféle papírt nem írtunk alá, és nem is akarnám emiatt a dedós dolog miatt, csupán érdekelne.:)
2013. dec. 24. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig férfi és nő között sokkal kevésbé perverz, mint két azonos nemű között.


Két fiút mindenki lebúzázna ilyenért...

2013. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tapasztalatból írtad az utolsó mondatot?:)

Amúgy meg ez a te véleményed, tartsd meg magadnak, ha nem a választ akarsz írni, akkor meg ne is írj semmit.

2013. dec. 25. 23:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Na mi van, elítélnénk a melegeket, mi, melegke? ;)
2013. dec. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem ítélek el senkit sem, ellentétben veled. Mondjuk a melegeket kicsit igen, mert állítólag AIDS-el csak homoszexuális úton fertőződhetünk meg, és az AIDS-esek között csak 25% heteroszexuális. És amúgy meg ha elítélem őket akkor mi lenne? Mindenkinek van véleménye, mint azt már leírtam az előbb, nekem is van, de az csak rám tartozik, és nem másra!
2013. dec. 26. 12:59
 15/16 anonim ***** válasza:

"állítólag AIDS-el csak homoszexuális úton fertőződhetünk meg"


Azért ebben ne legyél olyan biztos.

2013. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak hallottam valahol, nem mondtam biztosra.
2013. dec. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!