Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitartóan keresek, tutira...

Ha kitartóan keresek, tutira lesz melóm a nyárra?

Figyelt kérdés
Mert félek,hogy nem találok majd munkát,nem vagyok finnyás,bármit megcsinálok, de a két legjobb barátom suli közben is melózott,nekik az jó a nyárra is, lesz egy csomó pénzük,én meg azon kívül,hogy csóró leszek,szénné is unom magam. Diákszövetkezetekben mindig talál az ember? próbáltam hétvégére szerezni,de azt mondák hétvégére nem tudnak adni, nyárra biztosan lesz? 17/L
2014. ápr. 28. 20:49
 1/2 anonim válasza:
egykorúak vagyunk, nekem is ez a problémám, de én már tavaly óta keresek, és eddig nem találtam soha, de neked sok sikert :)
2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves munkakereso tarsaim!


Egy esztendovel fiatalabb vagyok nalatok de megprobalok segiteni par ismerostol elcsent pici trukkel.


Ami ugy nez ki,hogy tessek beregisztralni iskolaszovetkezetbe,majd a kozossegi oldalukat bejelolni ,mert meg szoktak osztani a aktualis melokat,ra kell szanni tobb idot a keresesre ,hidjetek el meg lesz a eredmenye ha kitartoan kerestek.

2014. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!