Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen kihúzós szemcse...

Az ilyen kihúzós szemcse játékokon ha te is benne vagy akkor lehet más nyer?

Figyelt kérdés

Na jó ez tudom eddig nagyon kínai.

A lényeg hogy azon gondolkodtam hogy amikor van egy nyereményjáték amelyre jelentkeznek pl 300-an akkor van egy nyertes igen de ha te is jelentkeztél(bejutottál...) volna arra akkor már 301 en vannak és ugye neked is van esélyed nyerni viszont ha nem is te nyersz akkor is más fog nyerni(?) mint az előző helyzetbe (remélem már kezditek érteni)

Vagyis addig tény hogy minél több az ember annál kevesebb a nyerési esélyed viszont ha többen vagytok akkor más nyer mintha kevesebben lenétek . (na jó ez nagyon kínai de azért ha tudsz rá valami értelmes választ mond)



2014. máj. 5. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Te érted a saját kérdésedet?
2014. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze értem , várj megpróbálom még egyszer le írni a lényeg az hogy hogy ha 300-an vagytok mindenkinek több a nyerési esélye mint ha pl 301-en mer ez esetbe valamivel kevesebb vagyis megeshet hogy nem ugyanaz nyer mint aki 300-embernél nyerne(legalábbis az a kérdés hogy vajon ugyanaz nyer vagy nem ?)
2014. máj. 5. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismét csak zagyvaságokat írsz. Megpróbálnád emberi nyelven?
2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem könnyű összefoglalnia.


Az a lényeg hogy nyereményjátékokba minél többen vagytok annál kisebb a nyerési esélye mindenkinek , na és ebből ki indulva ha ... pl 300 ember közül 1 nyer alapesetbe, viszont ha te is regisztrálsz(stb) akkor 301-en vagytok vagyis mindenkinek kevesebb lesz az esélye nyerni így nagy eséllyel nem ugyanaz fog nyerni mint az előző helyzetbe(?).(Na ha még ez se érthető)

2014. máj. 7. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. Írj esetleg az anyanyelveden.
2014. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, ha odafigyelnél arra amit írsz - de tényleg figyelnél - akkor rájönnél, hogy nem is kérdezel semmit. A kérdésedben benne van a válasz.

Az a baj, hogy agyon csűröd-csavarod. De mit is? A nagy semmit.

Minél többen vesznek részt egy szerencsejátékban, ahol csak egy nyertes van, annál kisebb az esélye annak, hogy nyerj.

Ami pedig a kérdés másik részét illeti, annak semmi, de semmi értelme sincs.

Ha tízen játszunk, sem biztos, hogy én nyerek, s ha tízezren, akkor sem kizárható.

Nincs olyan, hogy ha ennyien vagyunk, akkor ez nyer, ha annyian, akkor meg amaz.

Tudod hol lenne ilyen?

A kiszámolósban.

Tízen játszunk. A versike tizenhatodik szava a nyerő.

Egyszer körbemegy a számolás, majd folytatódik az elsőnél. Így a hatos számú játékos nyer.

Ha tizenegyen játszunk, akkor a hetes.

De a sorsolás random, nem sorban megy.

2014. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ÓZ-t is belezavartad.


Ha tizenegyen játszunk, akkor a hetes. - ötöst akart írni szerintem.

2014. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!