Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani működő au pair...

Tudtok mondani működő au pair blogokat?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan blogot keresek, melyet magyar lányok írnak és Angliában, Amerikában vagy Írországban vannak.

2014. máj. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, már találtál?
2014. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2014. aug. 28. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak Amerikára összpontosítok, más országok egyáltalán nem érdekelnek. Tudok mutatni pár blogot, amelyek még jelen időben is íródnak.

[link]

Ő most indította még csak 3-4 bejegyzése van. Eddig elég ritkán írt, ezen a héten ment ki, lehet innentől kicsit felgyorsul a blog.

[link]

Ez a blog innen kezdi amerikai vonatkoztatását, a mai napig szorgosan írja a blogger. Bár szerintem már nem mint Au Pair tartózkodik kint Amerikában, most járt le júliusban az 1 éve. Még nem olvastam végig, de nagyon sok -RENGETEG, és nagyon jó minőségű- képes beszámolója van.

[link]

Itt van még 1, sajnos még őt sem tudtam elolvasni.

2014. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!